Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Elmas şekilli ahşap damarlı kaplama kendin yap oturma odası dekorasyonu ses yalıtım panosu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Özelleştirilebilir Akupanel Ses emici ahşap paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Kolay Kurulumu Akupanel Ahşap Duvar Panelleri Üstün Absorpsiyonla Özel Ses yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
30*60cm Ses emici Akupanel Ahşap Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
60 * 60cm Özel Uyumlu Akupanel Ahşap Ses Eşitliği için Basit Kurulum
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akupanel Ahşap ses geçirmez duvar panelleri Hızlı kurulum uyarlanabilir akustik çözümler
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Akupanel Ahşap Duvar Ses Eşitliği Panelleri Çaba Etmeden Uyumlu Özel Akustik Tasarımlar
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Akupanel Ses yalıtımı Ahşap Duvar Panelleri Basit Montaj Uyumlu Akustik Seçenekler
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Özel Çubuk Aralık NRC>0.85 butik ofisleri için Açıklama Ev Duvarları Kolay DIY Kurulum
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0\E1 Sınıfı |
| Boyut: | 2400/2700/3000 x 600mm/ Özelleştirilmiş |
Ahşap Yapıştırma Sonlandırma Ses Izolasyon İç İç Yeni Tasarım Taşları Duvar Panelleri Akustik Paneller
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Uygulama: | İç duvar |
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |


