Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
3D Akustik Ahşap Paneller Ses emici paneller
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Akupanel Ses yalıtımı Ahşap paneller DIY Dostane Kurulum Özel Boyutlar Mümkün
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses emici Akupanel Panelleri Ahşap Kurulumu Kolay Tamamen özelleştirilebilir
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akupanel Özel Ahşap Ses yalıtım panelleri En iyi gürültü azaltımı için kolay kurulum
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ahşap Akupanel Duvar Panelleri Hızlı Kurulum Özel Ses emici çözümler
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Sağlık ve refah için Güvenli Ekolojik Dost E1 Çevre Koruma Seviye PET Ses emici plaka
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
21mm İç Sesli Kayak Panelleri Ses İzolasyon Duvar Panelleri
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
Uzayda Catilan Ahşap Akupanel ile Stil ve Akustik Absorpsiyon'un Mükemmel Füzyonunu Deneyin
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Catilan Ahşap Akupanel'in mükemmel bir kombinasyonu.
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ahşap Akupanel ile Şık Akustik Sığınak Oluşturun
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


