Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 278 Ürünler.
Akustik PET Ses emici Duvar Paneli Ses yalıtımı Akustik Panel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Esnek Ahşap Panel Restoran Salonu Duvarı için Akustik Paneller
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Otel Dekorasyonu İçin Modern Çevre Dostu PET Duvar Paneli, Yatak Odası Oturma Odası İçin Ses Yalıtımı Nem Geçirmez Grafik
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Modern Tasarım Çift Katmanlı Poliester Elyaf Akustik Duvar Paneli Ses İzolasyonu Oteller İçin Dekoratif PET Çubuk Panelleri
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Altıgen Akustik Panel CATILAN PET Ses Emici Paneller Yüksek NRC 0.85 Özel Şekil A ve B Sınıfı Alev Geciktirici
| Kalınlık: | 9/12/15 mm |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Montaj Tipi: | Duvar veya tavan |
11mm / 13mm Esnek Eğilmiş Ahşap Çubuk Akustik Paneller Restoran Salonu Duvarı İçin
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Polyester Fiber Slat Akustik Panelleri vs. Ahşap Slat Akustik Paneller
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
PET malzemesi ile Modern Tasarım Akustik Panel Okul Oditoryumu Tiyatro ve Otel Kullanımı için 1 Yıllık Garanti
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Yüksek Etkili Ses Emimi 100% PET Akustik Panel Kapsama Verimliliği Felt Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Toptan Satış İç Dekorasyon Ürünleri Çin Yapımı Poliester Elyaf Ses Eşitsiz Duvar Taşları ve Ahşap Çubuk Akustik Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |


