Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic sound proof panels ] eşleşme 76 Ürünler.
PET Akustik Dekoratif Ses yalıtım panelleri Ses emici duvar panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Şık kare akustik paneller polyester fiber ses geçirmez yalıtım panosu özel
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Dekoratif Seçenekler: | 36 Renk |
Kendi kendine yapışkan Polyester Fiber Ses Dayanıklı Duvar Panelleri Altıgen Şekilde
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Şekli: | Dikdörtgen/Yuvarlak/Altıgen/Özelleştirilmiş |
Modern İç Yapı Akustik Duvar Panelleri Akupanel Otel İçin Ses Dayanıklı Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
Gürültüye bağlı akustik kumaş panelleri oyulmuş PET poliester lif ses geçirmez panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Gürültü geçirmez Ahşap Akupanel Ses geçirmez Akustik Ahşap Çubuk Duvar Özel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Özel Ses Dayanıklı Ahşap Akupanel Veneer Oak Slatted Duvar Akustik Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Finer MDF Akupanel Slat Duvar Paneli Ses Dayanıklı Slatlı Ahşap Akustik Paneller
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Paket: | Karton kutu |
Polyester Filts Akustik Oda Bölücü Panelleri PET Taşınabilir Ses geçirmez Ofis Bölme Duvarları
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
Özel Dark Grey Akustik Ahşap Çubuk Panelleri 2400 X 605mm
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


