Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic sound proof panels ] eşleşme 76 Ürünler.
Bireysel Sesli Çevre Oluşturun Özelleştirilebilir Ses Akustik Panelleri
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Özel Ses Akustik Paneli Bireysel Uzay ve Akustik Gereksinimler için Kusursuz Olarak Özel
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Kumaş ve ahşap ortamları için mükemmel özelleştirilebilir akustik paneller
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
1220*2440mmKustomlaştırılabilir Şablon şeklindeki Polyester Fiber Malzeme Ses emici tablo 48 farklı renk, mükemmel ses emici etki, kolay ve hızlı montaj
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Cam elyafı ses yalıtım pamuğu - Mükemmel ses yalıtım etkisi, güvenli ve kullanışlı
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
PET oyma gürültüye bağlı akustik paneller polyester fiber felt ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Ateş geçirmez Asılı Altıgen Akustik Panel Ofis Otel Dairesinde Ses geçirmez paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Yangın geçirmez uyarlı ses akustik panelli özelleştirilmiş çözümler
| Elastiklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
3D Akustik Duvar Panelleri Özel Renk Kalınlığı 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Ateşe dayanıklı ve nem geçirmez çekirdeği olan Mimarlık Ahşap Akustik Baffle Panel
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400x600mm, özelleştirilmiş boyut |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC, doğal ahşap |


