Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic sound proof panels ] eşleşme 76 Ürünler.
Otel Dekorasyonu İçin Modern Çevre Dostu PET Duvar Paneli, Yatak Odası Oturma Odası İçin Ses Yalıtımı Nem Geçirmez Grafik
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Modern Tasarım Ses Yalıtımlı Akustik Paneller Polyester Fiber Emici Duvar Panelleri PET Lamel Panel %90 Gürültü Azaltma Çevre Dostu
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Sinema KTV Kumaş Akustik Panel Çarpışma Karşıtı Dekoratif Ses emici Duvar Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas + Kumaş |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Polyester lif bal çekirdeği tipi oturma odasının ev dekorasyonu için DIY kesme akustik paneli
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Çevre Koruma Sınıfı E0 için Özel Ahşap Akupanel Veneer MDF PET
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | Ahşap rengi |
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
Ahşap Ses emici tahta Ev Konferans Odası ve Tiyatro için nihai çözüm Profesyonel sonuçlar garantilidir
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
| Kalınlığı: | 21 mm, diğer kalınlık |


