Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic sound proof panels ] eşleşme 76 Ürünler.
Polyester Filts Altgen Akustik Duvar Panelleri Ofis Ses Eşitliği Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
3 boyutlu polyester fiber kare akustik duvar panelleri ofis için ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Ev Konferans Salonu Tiyatrosu için Yumuşak Ahşap Ses Dayanıklı Paneller
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sound Absorption Coefficient: | 0.86-0.95 |
| Uzlaşmaz kalite ve işçilik: | Detaylara dikkat çeken yüksek dereceli malzemelerden titizlikle hazırlanmış |
Çiğ ahşap renkli PVC kaplama altıgen ses koruyucu paneller
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Ses yalıtımı yapıştırıcı kurulum için PET boş oyma akustik paneller özel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
PET Polyester Fiber Square Akustik Paneller Gürültü Geriletici Ses Dayanıklı Paneller Ofis için
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Polyester Fiber Oyulmuş Duvar Ses Eşitsiz Akustik Ses Eşitsizliği Taşları
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
2750 X 320 Ahşap Çubuk Tavan Ahşap Çubuk Akustik Panel Akustik Paneller Akustik Ses Dayanıklı Paneller
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Avrupa Standartı 2440 * 1220mm Polyester Ses Eşitmeyen Duvar Panelleri PET Filtr Ses Eşitmeyen Akustik Panel
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Özel uyarlanmış ses emici paneller PET MDF
| Elastiklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |


