Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic sound proof panels ] eşleşme 76 Ürünler.
Ev Tiyatrosu Sessiz Akustik Çubuk Duvar Panelleri Tahta Ücretsiz Örnek
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Renkli Düz Ses Dayanıklı Akustik Panel PET Yangın Dayanıklı Stüdyo Ses Dayanıklı Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
PET kart poliester akustik kare ses panelleri Ofis duvarlar için ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ses emici DIY PET Akustik Duvar Paneli Sinema Ofisi İçin Ses Döşeme Poliester Elyaf
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Boyut: | 2420*1220/1200*600mm, diğer boyut |
Otel Kullanımı için Modern Çevre Dostu PET Akustik Paneller Çift Katmanlı Polyester Fiber Ses Yalıtım Panosu Grafik Tasarım
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
İç Duvar Kumaş Akustik Panel Cam Elyaf Dekoratif Ses emici paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Yangın Retardant Çevre Dostu Kare Akustik Paneller Gürültü emici Ses Döşeme panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
3 taraflı kaplama lüks ahşap akupanel ses geçirmez ahşap slayt akustik duvar panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses geçirmez akustik ahşap akustik slayt duvar paneli 13 mm
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Özel Ahşap Akupanel Akustik Panel Ahşap Yün Fener Çubukları Akupanel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


