Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ polyester fiber square acoustic wall panels ] eşleşme 84 Ürünler.
Ses geçirmez 3 boyutlu akustik duvar panelleri kumaş sarılmış cam lif ses emici paneli
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Kumaş Akustik Panel Polyester Fiber Kumaş Sarılmış Ses Panelleri
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Düşük frekanslı spektrum performansının iyileştirilmesi için son derece etkili ses emici akustik duvar paneli
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| yoğunluk: | 1800gsm |
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
KTV duvar tavan ses emici malzemesi için polyester lif ses akustik paneli
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Altıgon Polyester Elyaf Akustik Duvar Panelleri İç mekan ev dekorasyonu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Yüksek yoğunluklu kumaş sarılmış 25mm Felt Sinema için ses emici duvar panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Polyester Fiber Akustik Kare Paneller Filtr Ses Susturucu Duvar Tahtası
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
PET Felt Kare Akustik Paneller KTV için 9mm Ses emici Duvar Tahtası
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
| Renk: | 36 Seçenek |
Şık kare akustik paneller polyester fiber ses geçirmez yalıtım panosu özel
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Dekoratif Seçenekler: | 36 Renk |
Ses geçirmez duvar PET Akustik paneller Yüksek yoğunluklu ses kesici paneller kare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Şekli: | Dikdörtgen/Özelleştirilmiş |


