Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ polyester fiber square acoustic wall panels ] eşleşme 84 Ürünler.
Ses emici kumaş Akustik Panel Eko dostu E1 Sınıf Gürültü azaltma kumaş
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
|---|---|
| Kumaş Kılıf Seçenekleri: | 36 |
| Çevresel koruma: | E1 |
PET kart poliester akustik kare ses panelleri Ofis duvarlar için ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
12mm Ses emici paneller yoğun akustik paneller yankı gürültüsünü azaltan ses panelleri duvar tavanı akustik tedavisi için takılabilir stüdyo panelleri
| Adı: | PET Keçe Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
Konut PET Gürültü Azaltma Akustik Paneller Ev Tiyatrosu için Ses emici
| Geniş Renk Yelpazesi: | Dekorunuza uyacak veya kontrast oluşturacak çeşitli renk seçenekleri arasından seçim yapın. Mevcut c |
|---|---|
| Sürdürülebilirlik: | E0 |
| Boyut: | özel |
Modern Ses Kontrolü Konut Oturma Salonları İçin Altıgen Akustik Panel
| Konut Uygulamaları: | Bu paneller, hem ses kalitesinin hem de tarzın önemli olduğu ev sinema sistemleri, oturma odaları ve |
|---|---|
| Ticari Alanlar: | Ofislerde, toplantı odalarında, restoranlarda ve kafelerde bu paneller gürültüyü azaltarak hem çalış |
| Garanti: | 3 yıl |
Özel PET Felt Hexagon Akustik Panel Ses emici ve duvar dekorasyonu
| Malzeme: | Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Sertifika: | ISO/SGS |
Yüksek yoğunluklu akustik paneller ses geçirmez filt şık desen tasarımı alev geçirmez duvar dekorasyonu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
| Boyut: | 2420*1220/1200*600mm, diğer boyut |
Mükemmel ısı yalıtımı 9mm Pet Felt Akustik Panel 1 - 3kg Her Metrekare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
Altıgon Renkli PET Akustik Paneller Tavan için Ahşap İzolasyon Ses Panosu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ses geçirmez 9mm PET Filts Akustik Paneller Duvar Kaplama ve Dekorasyon için Akustik Altıgon
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Dekoratif Seçenekler: | Seçim için zengin ve renkli, farklı renkli yüzey dekoratif kumaş |


