Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ polyester fiber square acoustic wall panels ] eşleşme 84 Ürünler.
Ateşe dayanıklı %100 Polyester Fiber Ses Emici Panel Toptan Satış Ses Yalıtımlı Duvar Panelleri Keçe Ses Emici Panel PET Akustik Paneller
| Tasarım stili: | Modern |
|---|---|
| Kenar tipi: | Eğimli |
| Panel boyutu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Polyester lifleri ve ahşap panolardan yapılmış, %90'ın üzerinde ses yalıtımı sağlayan ahşap ses yalıtım paneli.
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |
Polyester lif ses emici karton, ses yalıtımı malzemesi, kayıt stüdyosu, alev gerileyici polyester fil, tavan, duvar paneli
| Tasarım stili: | Modern |
|---|---|
| Kenar tipi: | Eğimli |
| Panel boyutu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Yüksek etkili ses emici uygulamaları olan Düşük Frekans Spektrumu Akustik Panel Tablosu
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Yangın geciktirici: | Güçlü alev direnci |
9mm 12mm Akustik PET Filtr Panelleri Ses yalıtımı Duvar Dekorasyonu Kayıt Odası Taşı
| Adı: | PET Ses emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
PET Akustik Dekoratif Ses yalıtım panelleri Ses emici duvar panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
ROHS ISO Sertifikalı Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Ses emici Özel
| Ana Özellikler: | Üstün Ses Emilimi, Yangına Dayanıklı, Isı Yalıtımı, Neme Direnç, Anti-Bakteriyel Tasarım, Dayanıklıl |
|---|---|
| Kumaş Kılıf Seçenekleri: | 36 |
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
Özel 1200x600mm Kumaş Akustik Panel Ses emici Yangına dayanıklı
| Şekli: | Dikdörtgen |
|---|---|
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester Elyaf |
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
Özel Kumaş Akustik Panel Dikdörtgen Kumaş Ses emici paneller
| Şekli: | Dikdörtgen |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
Yüksek yoğunluklu kumaş sarılmış ses panelleri duvarlar için akustik ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |


