Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ polyester fiber square acoustic wall panels ] eşleşme 84 Ürünler.
Yumuşak cam lif kumaş Akustik Panel Ses yalıtımı Duvar Ses Redüksiyon Kumaş
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Sinema Ses emici kumaş panelleri Duvar dekoratif ses koruyucu paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Ofis Duvarlar ve Tavanlar için Felt Akustik Paneller 2420x1220mm Özel
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Polyester Filts Akustik Oda Bölücü Panelleri PET Taşınabilir Ses geçirmez Ofis Bölme Duvarları
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
Geliştirilmiş Konuşma Açıklığı 2025 Güçlü Alev Direnci Yangın Durdurucusu Kısaltılmış Reverberation Zamanı
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
|---|---|
| Ölçüsel durağanlık: | İyi Fiziksel Stabilite |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
Ses emici kumaş Akustik Panel Duvar Metal Panel için ROHS ISO Sertifikasyonu
| Çevre dostu: | E1 Sınıfı |
|---|---|
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Yüksek NRC ≥0.85 Gürültü azaltımı için Polyester Akustik Panel E1 Sınıf Düşük Formaldehitli Polyester Akustik Paneller
| Boyut: | 2420*1220mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 9/12/15 mm |
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
Hafif Kumaş Akustik Panel Çevre dostu Yangın Koruyucu B1
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
|---|---|
| Kumaş Rengi: | çeşitli |
| Ana Özellikler: | Üstün Ses Emilimi, Yangına Dayanıklı, Isı Yalıtımı, Neme Direnç, Anti-Bakteriyel Tasarım, Dayanıklıl |
İç Duvar Kumaş Akustik Panel Cam Elyaf Dekoratif Ses emici paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Gürültü emici kumaş Akustik Panel Ses geçirmez Sinema Akustik Paneller Duvarlar için
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |


