Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ polyester fiber square acoustic wall panels ] eşleşme 84 Ürünler.
Özel Üretici Kumaş Akustik Panel Polyester Fiber Kumaş Kaplı Ses Panelleri Spor Salonu İçin
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
PET Akustik Gürültü İptal Panelleri Felt Ses Absorpsiyon Duvar Paneli 1650gsm 1800gsm
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Akustik PET Ses emici Duvar Paneli Ses yalıtımı Akustik Panel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Profesyonel ses kontrol çözümleri için kumaş sarılmış duvar paneli cam lif çekirdek akustik paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart Boyut: | 1200*600mm, 600*300mm veya diğer boyut |
| kalınlık: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Kumaş Sarılmış Akustik Panel İç Duvar Paneli Sinema Ev Otel Profesyonel Ses Kontrolü
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart Boyut: | 1200*600mm, 600*300mm veya diğer boyut |
| kalınlık: | 25/30/50mm |
9mm PET Ses geçirmez Duvar Panelleri Polyester Fiber Felt Ses emici Akustik Panel
| Malzeme: | 100% Geri Dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/Sınıf A |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Avrupa Standartı 2440 * 1220mm Polyester Ses Eşitmeyen Duvar Panelleri PET Filtr Ses Eşitmeyen Akustik Panel
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Yangın Retardant Çevre Dostu Kare Akustik Paneller Gürültü emici Ses Döşeme panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Geri dönüştürülmüş PET Akustik Filts Paneller Ses emici tablo Duvar Tavan emici panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Kalınlığı: | 12mm, diğer kalınlık |
Yumuşak dekoratif akustik ses panelleri ses geçirmez kumaş sarılmış gürültü kontrol duvar panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |


