Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ sound absorbing acoustic sound board ] eşleşme 148 Ürünler.
Ahşap Finer PET Akustik Panel Duvar Dekorasyonu MDF'siz Hafif Duvar Paneli
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
| Boyut: | özel |
MDF dalga paneli üzerindeki şık 3 boyutlu ahşap kaplama, akustik ve dekoratif kullanım için esnek
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Yenilikçi Doğal 11mm Akustik Çubuk Taşlı Odun Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Konferans odası için meşe ses geçirmez akustik slayt ahşap duvar panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Özel Dark Grey Akustik Ahşap Çubuk Panelleri 2400 X 605mm
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çin Üreticisi Doğrudan Toptan Polyester Fiber Ses Eşitmeyen Duvar Taşları
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
Toptan Satış İç Dekorasyon Ürünleri Çin Yapımı Poliester Elyaf Ses Eşitsiz Duvar Taşları ve Ahşap Çubuk Akustik Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
Poliester lif ses geçirmez duvar panelleri İç dekorasyon için ahşap slayt akustik paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
Poliester lif ses geçirmez duvar panelleri İç dekorasyon için ahşap slayt akustik paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
Poliester lif ses geçirmez duvar panelleri ve ahşap slayt ses panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |


