Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ sound absorbing acoustic sound board ] eşleşme 148 Ürünler.
PET Felt Kare Akustik Paneller KTV için 9mm Ses emici Duvar Tahtası
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
| Renk: | 36 Seçenek |
Özel PET Yuvarlak Akustik Paneller Duvar ve Tavan Ses İzole Panosu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Çevre Koruması E1 ile Dikdörtgen 25mm Akustik Kayak Duvar Panelleri
| Hizmet: | OEM/ODM |
|---|---|
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
| Kumaş Alev Geciktirici: | Yok/B1 |
Polyester Fiber Akustik Kare Paneller Filtr Ses Susturucu Duvar Tahtası
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Akupanel ses geçirmez ahşap panellerin ses ihtiyaçlarına göre kurulması kolay
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
3D Akustik Duvar Panelleri Özel Renk Kalınlığı 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Ahşap Yapraklı Dekoratif 3D MDF Dalga Taşı - Eğri, Esnek ve Akustik Tedaviler İçin İdeal
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
3D Ahşap ve MDF Slat Wave Board Dekoratif Esnek Kıvırcık Eğilebilir Kavisli Slat Akustik Duvar Paneli
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 15/13mm, diğer kalınlık |
Ahşap Akupanel Duvar Panelleri Hızlı Kurulum Özel Ses emici çözümler
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Yapılandırma için çeşitli boyutlarda ve mükemmel ses emici etkisiyle bir çeşit ahşap ses geçirmez tahta
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


