Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ sound absorbing acoustic sound board ] eşleşme 148 Ürünler.
Şık İç Mekan Gürültü Kontrolü için Yüksek NRC'ye Sahip Ahşap Çıtalı Akustik Paneller PET Arka Kart
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| Kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Stadyum Akustik Tavan Baffle Ses geçirmez Gürültü azaltma Tavan Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Çevre Dostu Kumaş Akustik Panel Polyester Kumaş Cam Elyaf Yün Konferans Odası için
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Ev Tiyatrosu Kumaş Akustik Panel 25mm / 50mm Kumaş Kaplı Akustik Paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Gürültü azaltma Tavan Montajlı Ses koruyucuları Ses geçirmez cam lif lif kartı
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Yüksek yoğunluklu Ev Kullanımı Akustik Tavan Baffle Tavan için Cam Elyaf Ses Eşitliği Yapısı
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Ekoloji dostu Ahşap Akustik Slat Duvar Paneli Poliester PET Karton PVC Ya da Melamin Finer
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Akupanel Ses geçirmez ahşap paneller Çaba gerektirmeyen montaj özelleştirilebilir akustik sabitler
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Avrupa İç Ses emici ve dekorasyon için modern ahşap slayt akustik duvar panelleri
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Ofis Kullanılan Ses Yalıtım Malzemeleri Yoğunluklu Levha Fabrikası Lamelli Ev Sineması Akustik Duvar Paneli
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |


