Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ sound absorbing acoustic sound board ] eşleşme 148 Ürünler.
Oymak Felt Akustik PET Panel Polyester Fiber Duvar Tahtası
| Adı: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Özel PET kare akustik paneller Sinema kayıt odası için ses emici
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| Ses Emme Etkisi: | 125-4000Hz günlük gürültüde daha iyi ses emme etkisi |
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
Sessiz Konforlu Çözüm 0.9 Nrc Evcil hayvan ses akustiksel paneli Yüksek End Ticari yerler için
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
0.85 ortalama ses emilim katsayısı yüksek kaliteli ticari yerlerde sessiz rahat iletişim için evcil hayvan ses akustik paneli
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Altıgenli Akupanel ses yalıtımı orta yoğunluklu fiberboard ahşap kaplama duvar paneli ses yalıtımı yapımcı
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Yüksek yoğunluklu cam yün tavan çıkartıcıları akustik cam lif ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Akupanel Ahşap Duvar Panelleri Ses Eşitliği Sorunsuz Uyumlu Kusursuz Akustik
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Akupanel Duvarlar için Ahşap Ses Eşitliği Panelleri Hızlı Uygulama Özel Akustik Yenilikler
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
3 boyutlu ahşap veya PVC kaplama MDF dalga tahtası dekoratif esnek kıvırcık bükülebilir kavisli slayt akustik duvar paneli duvar akupanel
| Adı: | Eğilmiş Ahşap Finer Akustik Paneli |
|---|---|
| Standart boyut: | 2400 x 600mm, özelleştirilmiş boyut |
| Kalınlığı: | 15/13mm, diğer kalınlık |
9mm 12mm Akustik PET Filtr Panelleri Ses yalıtımı Duvar Dekorasyonu Kayıt Odası Taşı
| Adı: | PET Ses emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |


