Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ sound absorbing acoustic sound board ] eşleşme 148 Ürünler.
PET Ahşap Akupanel Çubukları Yatak Odası Dekorasyonları İçin Ses Eşitsiz Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çevre Koruma Sınıfı E0 için Özel Ahşap Akupanel Veneer MDF PET
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | Ahşap rengi |
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
Hızlı montajlı ofis tavan duvarı için doğrusal ahşap slayt ses geçirmez paneli
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400x600x21mm |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Akupanel Ses yalıtımı Ahşap paneller DIY Dostane Kurulum Özel Boyutlar Mümkün
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akupanel Özel Ahşap Ses yalıtım panelleri En iyi gürültü azaltımı için kolay kurulum
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Kolay Kurulumu Akupanel Ahşap Duvar Panelleri Üstün Absorpsiyonla Özel Ses yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
21mm Kalınlığı Altıgen Ahşap Duvar Panelleri Akustik Panel Duvar Tavanı için Holz Akupanel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Özel desenli polyester fiber hayvan duvar paneli
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


