Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ sound absorbing acoustic sound board ] eşleşme 148 Ürünler.
Mürekkep püskürtülen duvar dekorasyonu poliester ses emici kart
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Toptan Tedarikçi Hexagon PET Ses emici panosu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyester Fiber Ses emici duvar paneli Ses yalıtımı PET Felt Ses yalıtımı
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Poliester Ses emici kart Dünya Haritası
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
OEM ODM Ses Emici PET Ahşap Kaplama Akustik Paneller Hafif Duvar Paneli MDF'siz
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
| Boyut: | özel |
Toplantı Salonu Ahşap Akupanel Ceviz Meşile Fener Renk Ses emici ahşap paneller
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ateşe dayanıklı %100 Polyester Fiber Ses Emici Panel Toptan Satış Ses Yalıtımlı Duvar Panelleri Keçe Ses Emici Panel PET Akustik Paneller
| Tasarım stili: | Modern |
|---|---|
| Kenar tipi: | Eğimli |
| Panel boyutu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Yüksek yoğunluklu kumaş sarılmış ses panelleri duvarlar için akustik ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Poliester Akustik Dekoratif Duvar Panelleri Ses emici Altıgen Ses Panelleri
| Kurulum: | Zamk |
|---|---|
| Kalınlığı: | 9/12mm |
| Şekli: | Altıgen/Yuvarlak/Özelleştirilmiş |
Asılı Tavan Akustik Ses Baskıları Ses emici cam lif panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |


