Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ sound absorbing acoustic sound board ] eşleşme 148 Ürünler.
Ses emici kumaş Akustik Panel Duvar Metal Panel için ROHS ISO Sertifikasyonu
| Çevre dostu: | E1 Sınıfı |
|---|---|
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Sanat PET Polyester Fiber Ses emici paneli Akustik paneli 1650gsm 1800gsm
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
PVC Veneer Hexagon Filter Polyester Fiber Ses emici panosu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Sağlık ve refah için Güvenli Ekolojik Dost E1 Çevre Koruma Seviye PET Ses emici plaka
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Sinema KTV Kumaş Akustik Panel Çarpışma Karşıtı Dekoratif Ses emici Duvar Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas + Kumaş |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
50mm kumaş sarılmış akustik duvar paneli arka yapıştırıcı cam lif ses emici panosu
| Material: | Fabric+Fiberglass |
|---|---|
| Size: | 600*300, Customized |
| Thickness: | 50mm |
Geri dönüştürülmüş PET Akustik Filts Paneller Ses emici tablo Duvar Tavan emici panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Kalınlığı: | 12mm, diğer kalınlık |
Elmas şekilli ahşap damarlı kaplama kendin yap oturma odası dekorasyonu ses yalıtım panosu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Cam Yün Cam Elyaf Akustik Tavan Paneli Ses Dayanıklı Akustik Tahta
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Ateş geçirmez bir işlevi ve % 90'dan fazla ses yalıtım etkisi olan bir cam lif yumuşak paneli ses emici panosu
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |


