Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ sound absorbing acoustic sound board ] eşleşme 148 Ürünler.
Profesyonel ortamlarda optimal akustik performans için özelleştirilebilir boyut ve malzeme ses akustik paneli
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Çağdaş Tasarım Ahşap Çıtalı MDF PET Ses Yalıtım Malzemesi Otel Ses Emici Panel
| Ürün Adı: | İç Mekan Duvarı için Ahşap Çıta Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
PET malzemesi mükemmel yangın geçirmez özelliklere sahiptir. Kurulum yöntemi kullanışlıdır ve özelleştirilmiş desenlere izin verir. Aynı zamanda bir araya getirilebilen ses geçirmez bir tahttır.
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Akupanel Duvar panelleri Ses geçirmez Kolay kurulum Kişiselleştirilmiş akustik seçenekler
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Ahşap Finer + Poliester Akustik Paneller Hassas kesilmiş kenarlar Özel Boyutlar / Ahşap Renkleri Mümkün A1/B1 Yangın derecesi
| Tip: | PET Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama + Polyester |
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
Şık kare akustik paneller polyester fiber ses geçirmez yalıtım panosu özel
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Dekoratif Seçenekler: | 36 Renk |
Mükemmel ısı yalıtımı 9mm Pet Felt Akustik Panel 1 - 3kg Her Metrekare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
Akupanel duvarlar için ses geçirmez paneller basit kurulum kişiselleştirilmiş akustik
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Yumuşak kalın kumaş Akustik Duvar Panelleri Gürültü azaltma Ekolojik Dost
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Geri dönüştürülmüş PET kare akustik paneller ses azaltma poliester lif ses panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |


