Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
MDF dalga paneli üzerindeki şık 3 boyutlu ahşap kaplama, akustik ve dekoratif kullanım için esnek
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Ahşap Yapraklı Dekoratif 3D MDF Dalga Taşı - Eğri, Esnek ve Akustik Tedaviler İçin İdeal
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Otel Dekorasyonu İçin Modern Çevre Dostu PET Duvar Paneli, Yatak Odası Oturma Odası İçin Ses Yalıtımı Nem Geçirmez Grafik
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Akustik Duvar Dekoru için Premium 3D Ahşap Finer Esnek Eğimli MDF Dalga Paneli
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
PET Ses emici kart: Hafif ve dayanıklı, doğrudan fabrika üretimi ve olağanüstü kalitede
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PET malzemesi mükemmel yangın geçirmez özelliklere sahiptir. Kurulum yöntemi kullanışlıdır ve özelleştirilmiş desenlere izin verir. Aynı zamanda bir araya getirilebilen ses geçirmez bir tahttır.
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Modern 12 Paket Ev Ofisi Beyaz Kendine Yapışkan Akustik Paneller 30*30CM Oteller İçin Ses Eşitsiz Duvar Panelleri Ses Eşitsiz Köpük Panelleri
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Ateş geçirmez bir işlevi ve % 90'dan fazla ses yalıtım etkisi olan bir cam lif yumuşak paneli ses emici panosu
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
kumaş sarılmış PET akustik duvar panelleri otel
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Ahşap 3 boyutlu paneller fabrikası üstün ses efekti ve tasarım başyapıtını yaptı
| Malzeme: | Pet+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal ahşap rengi |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |


