Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Yapı Malzemeleri Toptan Doğal Bambu Ahşap Akupanel Ses Emici İç Mekan Akustik Ahşap Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Polyester Fiber Oyulmuş Duvar Ses Eşitsiz Akustik Ses Eşitsizliği Taşları
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Ekoloji dostu Ahşap Akustik Slat Duvar Paneli Poliester PET Karton PVC Ya da Melamin Finer
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Ev İçin Özelleştirilmiş Ahşap Akupanel Akustik Duvar Panelleri Konferans Salonu Tiyatrosu
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Yapı Projeleri İçin Akupanel Akustik Duvar Panelleri Kalınlık 21/11/13mm/Özelleştirilmiş
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ev Ofisi ve Ticari Kullanım için Ahşap Premium Akustik Duvar Panelleri
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Ofisler Evler ve Stüdyolar İçerideki Ahşap Çubuk Ses emici panelleri Akustik ortam
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| BOYUT: | 2400x605mm |
PET Ahşap Akupanel Çubukları Yatak Odası Dekorasyonları İçin Ses Eşitsiz Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Yüksek yoğunluklu doğal bambu Akupanel Ses emici akustik ahşap duvar paneli
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ahşap Çubuklar Akupanel Ses emici için Akustik Çubuk Ahşap Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


