Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Ahşap Tahıl Altıgen 3D Paneller: Fabrika Yapımı Üstün Ses Efekti ve Tasarım Şaheseri
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
OEM ODM Ahşap Finer Altgen MDF Akustik Duvar Paneli
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
PVC ahşap desenli kaplama V şekilli oluklu Üçgen ses emici duvar paneli Özelleştirilmiş grafikler
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Özel desenli polyester fiber hayvan duvar paneli
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
PVC ahşap tanesi kaplama V şeklinde yarıklı ses emici altıgen duvar paneli
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Geri dönüştürülmüş PET Akustik Duvar Panelleri İç tasarım için 9mm Ses geçirmez Polyester Fiber Taşları
| Adı: | PET Felt Akustik Duvar Paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
2025 100% Polyester Fiber Konuşma Açıklığı 36 Seçenekle Geliştirildi
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Ürün Adı: | 9mm PET Keçe Akustik Panel KTV için DIY Ses Emici Duvar Panosu |
| Dekoratif Seçenekler: | Seçim için zengin ve renkli, farklı renkli yüzey dekoratif kumaş |
Modern Ahşap Çubuk Akustik Duvar Paneli Ekolojik PET Filtresi Destek ve Ses Emimi
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Doğal Bambu Ahşap Akupanel Akustik Duvar Panelleri İnşaat Malzemeleri Toptan Satış
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Dahili Akustik Akupanel Ses yalıtımı Ofis Akustik Ahşap Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


