Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Dikey Akustik Ahşap Kaynak Panel Duvar Dekorasyonu için Akustik Ahşap Tahta
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Smoke Oak Akustik Ahşap Duvar Panelleri Evler Ofisler Stüdyolar İç Duvar Dekorasyonu için Sağlam Dayanıklı
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel dikdörtgen |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC, Natrual Wood |
İç gürültü kontrolü için ahşap esnek kavisli slaytlı duvar kaplama paneli doğal ahşap estetiği
| Ürün Adı: | Esnek Ahşap Çift Akustik Panel Akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400x600mm, özelleştirilmiş boyut |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC, doğal ahşap |
Ses geçirmez panel Duvar dekorasyonu Ahşap Akupanel Akustik Duvar panelleri İnşaat malzemeleri Özel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Not 0.86-0.95 Ses Yutma Katsayılı Grade E0 B2B Toplu Doğal Ahşap Akustik Duvar Panelleri Akupanel Panel Ses Yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akupanel Ahşap Akustik Duvar Panelleri Ses Yalıtımı İç Dekorasyon Ev Ofis veya Daire İçin
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
2400 X 600 Ahşap Çıtalı Duvar Ahşap Çıtalı Oluklu Akustik Panel Ses Yalıtım Panosu
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
21mm Fabrika Doğrudan Akupanel Ve PET Felt Destek Duvar Dekorasyonu İçin MDF Ahşap Finer Akustik Panel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Rekabetçi Fiyatlı Toptan Aküpanel Ahşap Finer MDF Kaplı PET Ahşap Kaynak Akustik Paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Gürültü geçirmez Ahşap Akupanel Ses geçirmez Akustik Ahşap Çubuk Duvar Özel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


