Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
11mm 13mm 21mm Ses geçirmez Ahşap Akupanel Doğal Meşe Akustik Kayak Duvar Panelleri
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
|---|---|
| Paket: | Karton kutu |
| Boyut: | 2400mm x 605mm |
Modern İç Yapı Akupanel Gri Meşe Akustik Ahşap Çubuk Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Poliester lif ses geçirmez duvar panelleri İç dekorasyon için ahşap slayt akustik paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
Poliester lif ses geçirmez duvar panelleri İç dekorasyon için ahşap slayt akustik paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
2400 x 600 Ahşap Ses geçirmez Akustik Duvar Paneli Ev İç Dekorasyonu 3B Model
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
10 X 10 Akustik Ahşap Duvar Panelleri Örnekler Duman Meşe Akupanel İç Duvar Dekoru için Küçük Örnek
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel örnekleri |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC, Natrual Wood |
Dekoratif MDF Ahşap ızgara paneli Şık Akustik Tedavi için Finish Finish ile
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Ateşe dayanıklı ve nem geçirmez çekirdeği olan Mimarlık Ahşap Akustik Baffle Panel
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400x600mm, özelleştirilmiş boyut |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC, doğal ahşap |
2750 x 320 Akupanel Ahşap Çizgi Çubuk Panel Dekoratif İçeride Ses İzole Duvar Tahtası Ev İçin
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Çevre dostu Acupanel Slat Duvar Ses geçirmez Finer Ahşap Slat Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


