Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
1200 X 600 Kumaş Akustik Duvar Paneli Yapışkan Cam Elyaf Ses emici Kumaş Kaplama
| Malzeme: | Kumaş+fiberglas |
|---|---|
| Size: | 1200x600mm |
| Kalınlığı: | 25/50 mm |
Hem odasında hem de oturma odasında kullanılabilen ahşap ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |
Polyester lifleri ve ahşap panolardan yapılmış, %90'ın üzerinde ses yalıtımı sağlayan ahşap ses yalıtım paneli.
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |
Çarpışma karşıtı ses emici tahta alev geriletici ses geçirmez sanat panelleri 25/50mm
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Modern Akustik Ahşap Finer Panel Akupanel Otel İçin PET Ses yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
B2B Özel PVC Ahşap Akupanel Akustik Duvar Panelleri E0 Sınıfı Çevre Koruma Ses Yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çağdaş Tasarım Ahşap Çıtalı MDF PET Ses Yalıtım Malzemesi Otel Ses Emici Panel
| Ürün Adı: | İç Mekan Duvarı için Ahşap Çıta Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Ahşap Akustik MDF Kompozit Akupanel Duvar İç Dekorasyon Akustik Panel
| Ürün Adı: | İç Mekan Duvarı için Ahşap Çıta Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kalınlık: | 21 mm, diğer kalınlık |
Projelerim Ana Sayfa / Konferans Odası / Tiyatro Ses Yalıtımı Akupanel Ahşap Slat Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çin Standart Fabrika Makul Fiyat Ahşap Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


