Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Ses yalıtımı meşe akustik panelleri duvar dekorasyonu iç mekanlar Ses emici katsayısı 0.86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
PVC Finer MDF PET Ahşap ızgara Akustik Duvar Paneli Işıklarla Çeşitli Seçenekler
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Akustik Duvar Panelleri PVC Finer MDF PET Ses geçirmez Slated Laminated
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Gerçek Ahşap Kaplama ve Kaplama MDF PET Yapılı Akustik Çözümler ile Ses Yalıtımlı Ahşap Akupanel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Uzlaşmaz kalite ve işçilik: | Detaylara dikkat çeken yüksek dereceli malzemelerden titizlikle hazırlanmış |
Ev Konferans Odası ve Tiyatro için Akustik Ahşap Çubuk Duvar Panelleri
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Çevre Koruma Sınıfı E0 için Özel Ahşap Akupanel Veneer MDF PET
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | Ahşap rengi |
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
Kavisli Dalgalı Ahşap Şerit Ses emici panel İç dekorasyon
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
SGS Sertifikalı MDF Akustik Duvar Ses Paneli Ev Konferans Odası İçin Ses Yalıtımı
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |
Çiğ ahşap renkli PVC kaplama altıgen ses koruyucu paneller
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Felt Duvar Panelleri Yangın geçirmez kumaşlar Akustik Duvar Panelleri
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


