Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels pet ] eşleşme 368 Ürünler.
Akupanel 240 X 60 Cm Dekoratif Ev Duvarı Ahşap Çubuk Ses emici
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+polyester fiber |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Oturma odaları, yatak odaları ve okullar gibi çeşitli senaryolarda kullanılabilen ses yalıtımlı ahşap panel.
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ofis ve Otel için Modern Tasarımlı 9mm Oyma PET Akustik Keçe Levha Duvar Paneli
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
21mm Doğal Ahşap Yapraklı Ahşap ızgara Akustik Duvar Paneli Katı Ahşap MDF
| Malzeme: | Doğal ahşap kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
Akustik Ahşap Panel Duvar PVC Finer MDF PET Ses geçirmez Salondaki Salon ve Stüdyo için Laminated
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ahşap ızgara Akupanel Otentik Ahşap Finishler İç Dekorasyon Duvar Paneli
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
21mm Kalınlığı Altıgen Ahşap Duvar Panelleri Akustik Panel Duvar Tavanı için Holz Akupanel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Esnek ve bükülebilir ahşap ses yalıtım paneli, yüksek esneklik
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
PVC Veneer Hexagon Filter Polyester Fiber Ses emici panosu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Ahşap Ses emici tahta Ev Konferans Odası ve Tiyatro için nihai çözüm Profesyonel sonuçlar garantilidir
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
| Kalınlığı: | 21 mm, diğer kalınlık |


