Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
21mm Ahşap Çubuk Akustik Paneli PET ve Ofis Evi için Finer Akupanel
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Standart boyut: | 2400*605 |
| Kalınlığı: | 21mm/11mm/13mm |
Termal Transfer Özel Akustik Paneller PET Yüksek Tanımlı Basılı Akustik Paneller Küresel Tedarik Zinciri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Özelleştirilmiş resim: | Yüksek çözünürlüklü resminize ihtiyacınız var |
Otel Dekorasyonu İçin Modern Çevre Dostu PET Duvar Paneli, Yatak Odası Oturma Odası İçin Ses Yalıtımı Nem Geçirmez Grafik
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Modern Tasarım Çift Katmanlı Poliester Elyaf Akustik Duvar Paneli Ses İzolasyonu Oteller İçin Dekoratif PET Çubuk Panelleri
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
kumaş sarılmış PET akustik duvar panelleri otel
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Modern 60*60CM Akustik Paneller 6 ADET Dekoratif Ses Duvar Panelleri Otel Kayıt ve Ev Stüdyosu Ofis Kullanımı İçin
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Sinema KTV Kumaş Akustik Panel Çarpışma Karşıtı Dekoratif Ses emici Duvar Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas + Kumaş |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Polyester Fiber Dekoratif Akustik Hexagon Paneller Duvarlar için Ses emici
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Ticari Alanlar: | Ofislerde, toplantı odalarında, restoranlarda ve kafelerde bu paneller gürültüyü azaltarak hem çalış |
PET Ahşap Akustik Slat Panelleri MDF Veneer Modern Ses geçirmez Akustik Duvar Paneli
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
Ev Ofisi ve Ticari Kullanım için Ahşap Premium Akustik Duvar Panelleri
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |


