Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
PET Akustik Dekoratif Ses yalıtım panelleri Ses emici duvar panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ev Dekorasyonu için DIY Dörtgen ve Altıgen Akustik Duvar Paneli
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Fabrika Toptan Satış Ses Yalıtımlı Akupanel Akustik Ahşap Panel Kaplama MDF PET Slat Akustik Paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Altıgon Akustik Ahşap Çubuk Panelleri PET Altıgon Duvar Panelli
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Katlanabilir Ahşap Çıtalı Akustik Duvar Paneli Modern Minimalist Orta Yoğunluklu Lif Levha Yüksek Etkili Ses Grafik Tasarımı
| Malzeme: | Pet+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal ahşap rengi |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Modern 3D orta yoğunluklu fiberboard katı ahşap duvarlar ve tavanlar ses emici paneller, apartman ses emici panelleri için kullanılan büyük boyutlu ses emici paneller
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses geçirmez akustik ahşap akustik slayt duvar paneli 13 mm
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Özel desenli PET Polyester Felt Ses emici panosu
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Ahşap 3 boyutlu paneller fabrikası üstün ses efekti ve tasarım başyapıtını yaptı
| Malzeme: | Pet+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal ahşap rengi |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
PVC ahşap desenli kaplama V şekilli oluklu Üçgen ses emici duvar paneli Özelleştirilmiş grafikler
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |


