Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
Ses yalıtımı için modern 3D tasarımlı, altıgen ses geçirmez duvar panelleri
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Avrupa İç Ses emici ve dekorasyon için modern ahşap slayt akustik duvar panelleri
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Ahşap Yapraklı Dekoratif 3D MDF Dalga Taşı - Eğri, Esnek ve Akustik Tedaviler İçin İdeal
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
MDF dalga paneli üzerindeki şık 3 boyutlu ahşap kaplama, akustik ve dekoratif kullanım için esnek
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Fabrika Özelleştirilebilir Ahşap Akustik Duvar Panelleri PET ile Ahşap Kaplama Dekorasyon
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Akustik Duvar Dekoru için Premium 3D Ahşap Finer Esnek Eğimli MDF Dalga Paneli
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Fabrika yapımı 240 X 60cm özelleştirilebilir kaplama ile kayalık akustik duvar paneli
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+polyester fiber |
| Kalınlığı: | 21/11/13/15mm |
Altıgenli Akupanel ses yalıtımı orta yoğunluklu fiberboard ahşap kaplama duvar paneli ses yalıtımı yapımcı
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Ev Konferans Odası ve Tiyatro için Akustik Ahşap Çubuk Duvar Panelleri
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Ev İçin Özelleştirilmiş Ahşap Akupanel Akustik Duvar Panelleri Konferans Salonu Tiyatrosu
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


