Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
Ateş geçirmez bir işlevi ve % 90'dan fazla ses yalıtım etkisi olan bir cam lif yumuşak paneli ses emici panosu
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Polyester lif paneli 48 farklı renkler özelleştirme desenleri için kullanılabilir
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Modern 12 Paket Ev Ofisi Beyaz Kendine Yapışkan Akustik Paneller 30*30CM Oteller İçin Ses Eşitsiz Duvar Panelleri Ses Eşitsiz Köpük Panelleri
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Toptan Tedarikçi Hexagon PET Ses emici panosu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
2025 100% Polyester Fiber Konuşma Açıklığı 36 Seçenekle Geliştirildi
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Ürün Adı: | 9mm PET Keçe Akustik Panel KTV için DIY Ses Emici Duvar Panosu |
| Dekoratif Seçenekler: | Seçim için zengin ve renkli, farklı renkli yüzey dekoratif kumaş |
3 boyutlu ahşap veya PVC kaplama MDF dalga tahtası dekoratif esnek kıvırcık bükülebilir kavisli slayt akustik duvar paneli duvar akupanel
| Adı: | Eğilmiş Ahşap Finer Akustik Paneli |
|---|---|
| Standart boyut: | 2400 x 600mm, özelleştirilmiş boyut |
| Kalınlığı: | 15/13mm, diğer kalınlık |
9mm 12mm PET Filts Akustik Duvar Panelleri Dahili Ses yalıtımı Kare Paneller
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
2400 X 605mm Ahşap Akupanel Ev Konferans Odası Tiyatrosu için Özel
| Ahşap Kaplamanın Çekiciliği: | Ahşap kaplama damar desenlerini tamamlar |
|---|---|
| Spesifikasyon: | ISO/ROHS |
| Boyut: | 2400*605/özelleştirilmiş |
3 boyutlu polyester fiber kare akustik duvar panelleri ofis için ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Akupanel Ahşap Akustik Duvar Panelleri Ses Yalıtımı İç Dekorasyon Ev Ofis veya Daire İçin
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |


