Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
2400 x 600 Ahşap Ses geçirmez Akustik Duvar Paneli Ev İç Dekorasyonu 3B Model
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Modern Ahşap Çubuk Akustik Duvar Paneli Ekolojik PET Filtresi Destek ve Ses Emimi
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Özelleştirilebilir 3D Ahşap Finer MDF Dalga Panelleri - Eğilebilir, Kıvırcık ve Akustik Tasarım için Harika
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Dikey Akustik Ahşap Kaynak Panel Duvar Dekorasyonu için Akustik Ahşap Tahta
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
10 X 10 Akustik Ahşap Duvar Panelleri Örnekler Duman Meşe Akupanel İç Duvar Dekoru için Küçük Örnek
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel örnekleri |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC, Natrual Wood |
11mm 13mm 21mm Ses geçirmez Ahşap Akupanel Doğal Meşe Akustik Kayak Duvar Panelleri
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
|---|---|
| Paket: | Karton kutu |
| Boyut: | 2400mm x 605mm |
Yüksek Kaliteli 3D Ahşap Finer MDF Dalga Duvar Paneli Esnek Kıvırcık Eğimli Akustik Dekor için
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Ateşe dayanıklı ve nem geçirmez çekirdeği olan Mimarlık Ahşap Akustik Baffle Panel
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400x600mm, özelleştirilmiş boyut |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC, doğal ahşap |
3D Ahşap ve MDF Slat Wave Board Dekoratif Esnek Kıvırcık Eğilebilir Kavisli Slat Akustik Duvar Paneli
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 15/13mm, diğer kalınlık |
Ahşap Çizgi Ses emici paneli Stüdyo oturma odası duvar dekorasyonu Yapıştırma MDF Arkaplan Ses geçirmez ızgara
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |


