Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
Keçe Akustik Panel Tedarikçisi Yüksek Etkili Ses Emilimi %100 PET Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Yüksek Etkili Ses Emimi 100% PET Akustik Panel Kapsama Verimliliği Felt Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Ses yalıtımı yapıştırıcı kurulum için PET boş oyma akustik paneller özel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Toptan Satış İç Dekorasyon Ürünleri Çin Yapımı Poliester Elyaf Ses Eşitsiz Duvar Taşları ve Ahşap Çubuk Akustik Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
Akustik PET Ses emici Duvar Paneli Ses yalıtımı Akustik Panel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Altıgon Polyester Elyaf Akustik Duvar Panelleri İç mekan ev dekorasyonu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Altıgon Polyester Elyaf Akustik Panel Duvar Panelleri İç mekan ev dekorasyonu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
9mm / 12mm PET Ev Okul Duvarı için Kesilmiş Özel Akustik Paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Polyester lif bal çekirdeği tipi oturma odasının ev dekorasyonu için DIY kesme akustik paneli
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyester Fiber Slat Akustik Panelleri vs. Ahşap Slat Akustik Paneller
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |


