Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
Konut PET Gürültü Azaltma Akustik Paneller Ev Tiyatrosu için Ses emici
| Geniş Renk Yelpazesi: | Dekorunuza uyacak veya kontrast oluşturacak çeşitli renk seçenekleri arasından seçim yapın. Mevcut c |
|---|---|
| Sürdürülebilirlik: | E0 |
| Boyut: | özel |
Akupanel Akustik Panel Ev için Ahşap Çubuk Akustik Panel Ses yalıtımı TV Arka Duvar
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Ahşap Finer + Poliester Akustik Paneller Hassas kesilmiş kenarlar Özel Boyutlar / Ahşap Renkleri Mümkün A1/B1 Yangın derecesi
| Tip: | PET Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama + Polyester |
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
Geri dönüştürülmüş PET kare akustik paneller ses azaltma poliester lif ses panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
10mm PET Ahşap Finer Akustik Paneller Slat Akustik Dekoratif Panel MDF Yok
| Malzeme: | Ahşap kaplama+PET |
|---|---|
| PET Rengi: | siyah veya diğer renkler |
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe veya Diğer renkler |
Modern Ses Akustik Panel PET Ahşap Çubuklar MDF Yapıştırma Ses geçirmez Duvar Paneli
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
Doğrusal Ahşap Akustik Paneller Hızlı Kurulum Ev Ofis Tiyatro Duvar Dekorasyonu
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Duvar Dekorasyonu Ahşap Finer Akustik Paneller WPET Altgen Çubuk Akustik Duvar Panelleri
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi/Baskı |
| Boyut: | özel |
Gürültü geçirmez altıgen akustik duvar paneli PET slayt akustik panelleri özelleştirilmiş
| Malzeme: | Ahşap kaplama+PET |
|---|---|
| PET Rengi: | siyah veya diğer renkler |
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe veya Baskı |
Ceviz Ahşabı MDF İç Duvar ve Tavan için Ses emici Akustik Paneller
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |


