Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
Modern Ahşap Çubuk Tasarımlı Özel Katı Ahşap MDF Akustik Paneller Finish Finish ile Ses Eşitliği Oteller Stüdyolar Spor Salonları
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akustik Duvar Panelleri PVC Finer MDF PET Ses geçirmez Slated Laminated
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Doğal Bambu Ahşap Akupanel Akustik Duvar Panelleri İnşaat Malzemeleri Toptan Satış
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Modern PET ses geçirmez 3 boyutlu akustik duvar paneli sanatsal şekillerle duvar paneli
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Daire Ev Dekoru Ahşap Akupanel Ses yalıtımı için akustik 3D duvar panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
Gürültü geçirmez Ahşap Akupanel Ses geçirmez Akustik Ahşap Çubuk Duvar Özel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Dahili Akustik Akupanel Ses yalıtımı Ofis Akustik Ahşap Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Yapı Malzemeleri Toptan Doğal Bambu Ahşap Akupanel Ses Emici İç Mekan Akustik Ahşap Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
3 taraflı kaplama lüks ahşap akupanel ses geçirmez ahşap slayt akustik duvar panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Polyester Fiber Oyulmuş Duvar Ses Eşitsiz Akustik Ses Eşitsizliği Taşları
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |


