Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
Polyester Fiber Akustik Kare Paneller Filtr Ses Susturucu Duvar Tahtası
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Polyester Fiber Akustik Kare Paneller Ses emici Akustik Ses Kartosu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ofis ve toplantı odası için 9mm Pet Polyester Fiber Akustik Duvar Plakaları
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
3D Akustik Duvar Panelleri Özel Renk Kalınlığı 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
PVC Finer MDF PET Ahşap ızgara Akustik Duvar Paneli Işıklarla Çeşitli Seçenekler
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Gerçek Ahşap Kaplama ve Kaplama MDF PET Yapılı Akustik Çözümler ile Ses Yalıtımlı Ahşap Akupanel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Uzlaşmaz kalite ve işçilik: | Detaylara dikkat çeken yüksek dereceli malzemelerden titizlikle hazırlanmış |
Polyester Fiber Ses emici duvar paneli Ses yalıtımı PET Felt Ses yalıtımı
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ses emici MDF Cevizli Ahşap İç Dekorasyon Duvarı için Slated Akustik Paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Polyester Filts Altgen Akustik Duvar Panelleri Ofis Ses Eşitliği Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
PET Hexagon Dekoratif Akustik Duvar Kelepçeleri Poliester Elyaf Akustik Ses Koruyucu Paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |


