Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ pet acoustic panel for home theater ] eşleşme 279 Ürünler.
Akustik Duvar Paneli Ahşap Çubuk Tasarımı Özel Renk 240 X 60cm Fabrika Toptan Satış
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Boyut: | 2400x605mm |
21mm İç Sesli Kayak Panelleri Ses İzolasyon Duvar Panelleri
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
Akupanel 240 X 60 Cm Dekoratif Ev Duvarı Ahşap Çubuk Ses emici
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+polyester fiber |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
1220*2440mmKustomlaştırılabilir Şablon şeklindeki Polyester Fiber Malzeme Ses emici tablo 48 farklı renk, mükemmel ses emici etki, kolay ve hızlı montaj
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Cam elyafı ses yalıtım pamuğu - Mükemmel ses yalıtım etkisi, güvenli ve kullanışlı
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Polyester lif ses emici karton, ses yalıtımı malzemesi, kayıt stüdyosu, alev gerileyici polyester fil, tavan, duvar paneli
| Tasarım stili: | Modern |
|---|---|
| Kenar tipi: | Eğimli |
| Panel boyutu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Gürültüye bağlı akustik kumaş panelleri oyulmuş PET poliester lif ses geçirmez panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Ahşap Ses emici tahta Ev Konferans Odası ve Tiyatro için nihai çözüm Profesyonel sonuçlar garantilidir
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
| Kalınlığı: | 21 mm, diğer kalınlık |
İç mekan poliester akustik kart PET Ses emici paneller Hexagon Okul kütüphanesi için
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Yuvarlak Polyester Elyaf Akustik Ses İzole Panelleri PET Asılı Tavan Akustik Yastıkları
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |


