Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] eşleşme 64 Ürünler.
Profesyonel ses kontrol çözümleri için kumaş sarılmış duvar paneli cam lif çekirdek akustik paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart Boyut: | 1200*600mm, 600*300mm veya diğer boyut |
| kalınlık: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Kumaş Sarılmış Akustik Panel İç Duvar Paneli Sinema Ev Otel Profesyonel Ses Kontrolü
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart Boyut: | 1200*600mm, 600*300mm veya diğer boyut |
| kalınlık: | 25/30/50mm |
9mm Eco Friendly PET Polyester Fiber Akustik Panel Ofis Ev Sineması Kayıt Odası için
| Adı: | PET Ses emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
Ateşe dayanıklı %100 Polyester Fiber Ses Emici Panel Toptan Satış Ses Yalıtımlı Duvar Panelleri Keçe Ses Emici Panel PET Akustik Paneller
| Tasarım stili: | Modern |
|---|---|
| Kenar tipi: | Eğimli |
| Panel boyutu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Yüksek yoğunluklu akustik paneller ses geçirmez filt şık desen tasarımı alev geçirmez duvar dekorasyonu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
| Boyut: | 2420*1220/1200*600mm, diğer boyut |
Yumuşak cam lif kumaş Akustik Panel Ses yalıtımı Duvar Ses Redüksiyon Kumaş
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
12mm Ses emici paneller yoğun akustik paneller yankı gürültüsünü azaltan ses panelleri duvar tavanı akustik tedavisi için takılabilir stüdyo panelleri
| Adı: | PET Keçe Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
4 Parça Ahşap Çubuk Akustik Paneller Şık Dekor Ses Azaltma Tavan ve Duvar için 3D Teksturlu Panel
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC |
2750 X 320 Ahşap Çubuk Tavan Ahşap Çubuk Akustik Panel Akustik Paneller Akustik Ses Dayanıklı Paneller
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Özel 12mm Polyester Fiber Akustik Paneller Ekolojik Arkadaşça Ses emici Duvar Panelleri
| Adı: | PET Keçe Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |


