Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] eşleşme 64 Ürünler.
240 X 60 Cm Ahşap Çıtalı Akustik Panel Fabrikası Ofis Duvarı PET Ses Emici
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Şık İç Mekanlar İçin Ahşap Kaplamalı Çevre Dostu Ahşap Akustik Paneller
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| Kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Şık İç Mekan Gürültü Kontrolü için Yüksek NRC'ye Sahip Ahşap Çıtalı Akustik Paneller PET Arka Kart
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| Kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Ahşap Tahıl Lamelli Akustik Panel Entegre Ses Emme Gürültü Çözümleri Çağdaş İç Mekanlar İçin
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
İç Duvar Kumaş Akustik Panel Cam Elyaf Dekoratif Ses emici paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Sinema KTV Kumaş Akustik Panel Çarpışma Karşıtı Dekoratif Ses emici Duvar Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas + Kumaş |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Özel Üretici Kumaş Akustik Panel Polyester Fiber Kumaş Kaplı Ses Panelleri Spor Salonu İçin
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
9mm 12mm Akustik PET Filtr Panelleri Ses yalıtımı Duvar Dekorasyonu Kayıt Odası Taşı
| Adı: | PET Ses emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
9mm 12mm PET Filts Akustik Duvar Panelleri Dahili Ses yalıtımı Kare Paneller
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
12mm İç Dekoratif Evcil Hayvan Kürüsü Poliester Elyaf Akustik Altgen Ses Eşitsiz Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |


