Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] eşleşme 64 Ürünler.
Hızlı montajlı ofis tavan duvarı için doğrusal ahşap slayt ses geçirmez paneli
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400x600x21mm |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
İç gürültü kontrolü için ahşap esnek kavisli slaytlı duvar kaplama paneli doğal ahşap estetiği
| Ürün Adı: | Esnek Ahşap Çift Akustik Panel Akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400x600mm, özelleştirilmiş boyut |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC, doğal ahşap |
Ses geçirmez duvar PET Akustik paneller Yüksek yoğunluklu ses kesici paneller kare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Şekli: | Dikdörtgen/Özelleştirilmiş |
Yumuşak kalın kumaş Akustik Duvar Panelleri Gürültü azaltma Ekolojik Dost
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Kumaş Dalga Kavisli Akustik Duvar Panelleri Cam Elyafı Yüksek Ses Emimi
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
2025 100% Polyester Fiber Konuşma Açıklığı 36 Seçenekle Geliştirildi
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Ürün Adı: | 9mm PET Keçe Akustik Panel KTV için DIY Ses Emici Duvar Panosu |
| Dekoratif Seçenekler: | Seçim için zengin ve renkli, farklı renkli yüzey dekoratif kumaş |
2400 X 600 Ahşap Çıtalı Duvar Ahşap Çıtalı Oluklu Akustik Panel Ses Yalıtım Panosu
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Akupanel Ahşap Akustik Duvar Panelleri Ses Yalıtımı İç Dekorasyon Ev Ofis veya Daire İçin
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
2750 x 320 Akupanel Ahşap Çizgi Çubuk Panel Dekoratif İçeride Ses İzole Duvar Tahtası Ev İçin
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Ahşap Ses emici slaytlı duvar panelleri PET Felt MDF Çekirdek Ofis Ev Dekorasyonu
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |


