Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] eşleşme 64 Ürünler.
İçsel Tavan Felt Akustik Baffles Ses emici Akustik Cam Elyaf Duvar Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Polyester Filts Altgen Akustik Duvar Panelleri Ofis Ses Eşitliği Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
10mm Mimarlık Hex Akustik Paneller Ses emici duvar panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Özel desenli PET Polyester Felt Ses emici panosu
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
10mm Hexagon Akustik Panel Felt PET Ses emici panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
25mm Cam Elyaf Tavan Montajlı Akustik Paneller Filts Bulut Asılı Baffles Ses emici
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Ev Ofisi ve Ticari Kullanım için Ahşap Premium Akustik Duvar Panelleri
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Fabrika yapımı 240 X 60cm özelleştirilebilir kaplama ile kayalık akustik duvar paneli
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+polyester fiber |
| Kalınlığı: | 21/11/13/15mm |
Ofis Kullanılan Ses Yalıtım Malzemeleri Yoğunluklu Levha Fabrikası Lamelli Ev Sineması Akustik Duvar Paneli
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Ofisler Evler ve Stüdyolar İçerideki Ahşap Çubuk Ses emici panelleri Akustik ortam
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| BOYUT: | 2400x605mm |


