Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] eşleşme 64 Ürünler.
Geri dönüştürülmüş PET Akustik Duvar Panelleri İç tasarım için 9mm Ses geçirmez Polyester Fiber Taşları
| Adı: | PET Felt Akustik Duvar Paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
Smoke Oak Akustik Ahşap Duvar Panelleri Evler Ofisler Stüdyolar İç Duvar Dekorasyonu için Sağlam Dayanıklı
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel dikdörtgen |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC, Natrual Wood |
Akustik Ahşap Duvar Panelleri 3 boyutlu ses kesici paneller Duvar dekorasyonu Ceviz meşe renkleri
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel örnekleri |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC, Natrual Wood |
2400 x 600 Ahşap Ses geçirmez Akustik Duvar Paneli Ev İç Dekorasyonu 3B Model
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Geri dönüştürülmüş PET Akustik Filts Paneller Ses emici tablo Duvar Tavan emici panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Kalınlığı: | 12mm, diğer kalınlık |
10 X 10 Akustik Ahşap Duvar Panelleri Örnekler Duman Meşe Akupanel İç Duvar Dekoru için Küçük Örnek
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel örnekleri |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC, Natrual Wood |
Ekoloji dostu Ahşap Akustik Slat Duvar Paneli Poliester PET Karton PVC Ya da Melamin Finer
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Çarpışma karşıtı ses emici tahta alev geriletici ses geçirmez sanat panelleri 25/50mm
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Modern PET Akustik Felt Duvar Panelleri İç tasarım için Ses emici
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
PVC Veneer Hexagon Filter Polyester Fiber Ses emici panosu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |


