Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] eşleşme 64 Ürünler.
Kendi kendine yapışkan Polyester Fiber Ses Dayanıklı Duvar Panelleri Altıgen Şekilde
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Şekli: | Dikdörtgen/Yuvarlak/Altıgen/Özelleştirilmiş |
Sinema Ses emici kumaş panelleri Duvar dekoratif ses koruyucu paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Ahşap Akustik MDF Kompozit Akupanel Duvar İç Dekorasyon Akustik Panel
| Ürün Adı: | İç Mekan Duvarı için Ahşap Çıta Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kalınlık: | 21 mm, diğer kalınlık |
Çağdaş Tasarım Ahşap Çıtalı MDF PET Ses Yalıtım Malzemesi Otel Ses Emici Panel
| Ürün Adı: | İç Mekan Duvarı için Ahşap Çıta Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |


