Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] eşleşme 64 Ürünler.
Ofis Duvarlar ve Tavanlar için Felt Akustik Paneller 2420x1220mm Özel
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
2750 X 320 Duvar ve Tavan Ses emici için ahşap slayt akustik panel gürültüyü azaltır
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
2750 x 320 Modern Tasarımlı Dekoratif Ahşap Slat Duvar Paneli MDF Akustik Paneller Otel Yatak Başlığı Akupanel Oturma Odası İçin
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Duvarlar ve tavanlar için PET desteği ile Alışveriş Satışı Dekoratif Ahşap Çubuk Akustik Panelleri
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| BOYUT: | 2400x605mm |
Modern iç tasarım için çevre dostu poliester lif akustik paneller yapıştırıcı PET
| isim: | PET Keçe Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
Ticari ve Konut Alanları için Mimari Ahşap Çıtalı Akustik Paneller
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC |
9mm 12mm Polyester Fiber PET Akustik Duvar ve Tavan Panelleri Ev Tiyatrosu için Ses Eşitliği
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Yüksek yoğunluklu kumaş sarılmış 25mm Felt Sinema için ses emici duvar panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Özel Yuvarlak PET Felt Akustik Paneller Restoran Duvarı / Tavanı için Akustik Baffles
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
İç Duvarlar ve Tavanlar için Modern Ahşap Çıtalı Akustik Paneller Üreticisi
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |


