Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Gürültü Kontrolü Modern Akustik Tavan Baffle Hafif Cam Elyaf Panelleri Ses geçirmez
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Yapılandırma için çeşitli boyutlarda ve mükemmel ses emici etkisiyle bir çeşit ahşap ses geçirmez tahta
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Modern İç Yapı Akustik Duvar Panelleri Akupanel Otel İçin Ses Dayanıklı Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
Fabrika Toptan Satış Ses Yalıtımlı Akupanel Akustik Ahşap Panel Kaplama MDF PET Slat Akustik Paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Özel kumaş sarılmış akustik paneller 1200x600mm Ses emici
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
|---|---|
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
| Kumaş Kılıf Seçenekleri: | 36 |
Oditoryum Ses geçirmez Yuvarlak Akustik Paneller Yangın Retardant Akustik Sinema Duvar Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ses yalıtımı yapıştırıcı kurulum için PET boş oyma akustik paneller özel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Kolay Kurulumu Akupanel Ahşap Duvar Panelleri Üstün Absorpsiyonla Özel Ses yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akupanel Ahşap Akustik Duvar Panelleri Ses Yalıtımı İç Dekorasyon Ev Ofis veya Daire İçin
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Duvar ve tavan ses geçirmezliği için iç ahşap slattlı MDF akustik panelleri
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |


