Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Cam elyafı ses yalıtım pamuğu - Mükemmel ses yalıtım etkisi, güvenli ve kullanışlı
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
1220*2440mmKustomlaştırılabilir Şablon şeklindeki Polyester Fiber Malzeme Ses emici tablo 48 farklı renk, mükemmel ses emici etki, kolay ve hızlı montaj
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Toptan Tedarikçi Hexagon PET Ses emici panosu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Poliester Ses emici kart Dünya Haritası
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Mürekkep püskürtülen duvar dekorasyonu poliester ses emici kart
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Baskılı yağlı boya duvar dekorasyonu polyester ses emici kart
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Ahşap Ses emici tahta Ev Konferans Odası ve Tiyatro için nihai çözüm Profesyonel sonuçlar garantilidir
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
| Kalınlığı: | 21 mm, diğer kalınlık |
2400 X 605mm Ahşap Akupanel Ev Konferans Odası Tiyatrosu için Özel
| Ahşap Kaplamanın Çekiciliği: | Ahşap kaplama damar desenlerini tamamlar |
|---|---|
| Spesifikasyon: | ISO/ROHS |
| Boyut: | 2400*605/özelleştirilmiş |


