Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Otel Grafik Geliştirme için Özel Modern Ses Dışı 3B Akustik Paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Akupanel Özel Ahşap Ses yalıtım panelleri En iyi gürültü azaltımı için kolay kurulum
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
PET Ahşap Akustik Slat Panelleri MDF Veneer Modern Ses geçirmez Akustik Duvar Paneli
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
Hızlı montajlı ofis tavan duvarı için doğrusal ahşap slayt ses geçirmez paneli
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Boyut: | 2400x600x21mm |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
PET Hexagon Dekoratif Akustik Duvar Kelepçeleri Poliester Elyaf Akustik Ses Koruyucu Paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
60 * 60cm Özel Uyumlu Akupanel Ahşap Ses Eşitliği için Basit Kurulum
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akupanel duvarlar için ses geçirmez paneller basit kurulum kişiselleştirilmiş akustik
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Renkli Düz Ses Dayanıklı Akustik Panel PET Yangın Dayanıklı Stüdyo Ses Dayanıklı Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Yuvarlak Polyester Elyaf Akustik Ses İzole Panelleri PET Asılı Tavan Akustik Yastıkları
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ateş geçirmez Asılı Altıgen Akustik Panel Ofis Otel Dairesinde Ses geçirmez paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |


