Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
21mm Akupanel Modern Stil Ahşap Akustik Panel MDF Ses geçirmez Oteller Oturma Odaları Finer Duvar Paneli
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
|---|---|
| Boyut: | 2400mm x 605mm/Özelleştir |
| Kalınlığı: | 21mm/11mm/13mm |
Modern Ev Otel Ofisi 3D Altıgen Akustik Panel Sinemalar İçin Ses Eşitliği Duvar Paneli
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Daire Ev Dekoru Ahşap Akupanel Ses yalıtımı için akustik 3D duvar panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
PET Ahşap Akupanel Çubukları Yatak Odası Dekorasyonları İçin Ses Eşitsiz Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Hafif Kumaş Akustik Panel Çevre dostu Yangın Koruyucu B1
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
|---|---|
| Kumaş Rengi: | çeşitli |
| Ana Özellikler: | Üstün Ses Emilimi, Yangına Dayanıklı, Isı Yalıtımı, Neme Direnç, Anti-Bakteriyel Tasarım, Dayanıklıl |
Akupanel Ses yalıtımı Ahşap paneller DIY Dostane Kurulum Özel Boyutlar Mümkün
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akupanel ses geçirmez ahşap panellerin ses ihtiyaçlarına göre kurulması kolay
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Akupanel ses geçirmez ahşap duvar panelleri kolay yükle Özel akustik seçenekler
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Modern İç Yapı Akupanel Gri Meşe Akustik Ahşap Çubuk Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Modern Ahşap Çubuk Tasarımlı Özel Katı Ahşap MDF Akustik Paneller Finish Finish ile Ses Eşitliği Oteller Stüdyolar Spor Salonları
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


